Toto nie je rozhovor dvoch novinárok o slobode médií. Je to reakčný produkt pre konkrétne publikum, kde jedna predáva príbeh obete a druhá predáva priestor pre tento príbeh — a obe z toho zarábajú. Vyčítajú liberálnym médiám, že sú „bublina“, zatiaľ čo ony dve sedia v rovnako nepriepustnej bubline, kde je každý, kto ich kritizuje, automaticky „platený agent“ […]
Pokračovanie článku
